Reklamní plochy serveru Skalní oblasti ČR:
Základní informace | Hlavní partner: HPMAX  Partner:  HPTOP - HP2 - HP2b - HP3 - HP4  Mediální partner: HPmp | Parametry a kalkulace cen

Jaká je cílová skupina serveru Skalní oblasti ČR?

Server Skalní oblasti ČR celé lezecké veřejnosti nabízí nejkvalitnější databázi skal a cest na území ČR s profesionální vývojářskou podporou a týmem administrátorů, kteří její obsah neustále vylepšují. Kromě toho nabízí zcela ojedinělou galerii horolezců, bibliografii průvodců, originální články z historie lezení v ČR. Dále přináší informace o aktuálních lezeckých podmínkách na pískovcových skalách ČR a o aktuálních dočasných omezeních lezení na skalách ČR. Ve spojení se socálními sítěmi Facebook a Twitter vytváří novou platformu pro všeobecnou komunikaci lezecké veřejnosti na témata, týkající se skal ČR, jejich údržby a dění kolem nich. Jako terénní nadstavba je k dispozici aplikace pro mobilní platformy, která je k dispozici na Apple Store i Google Play a to zcela zdarma!

Proč na serveru Skalní oblasti ČR chceme umožňit reklamy partnerů?

Po 13 letech provozu chceme server Skalní oblasti ČR posunout z polohy naší interní technologické laboratoře do polohy veřejného serveru, kdy je již nezbytný zcela profesionální přístup, řádně zajištěný nejenom technicky, ale i personálně. Proto jsme uvolnili část plochy serveru Skalní oblasti ČR pro reklamní využití s tím, že získané prostředky budou sloužit výhradně k zajištění provozu a dalšímu vývoji serveru SO.

Kdo jsou partneři serveru Skalní oblasti ČR?

Naším cílem je získat partnery, pro které je cílová skupina serveru Skalní oblasti ČR obchodně zajímavá (hlavní partner, partner) nebo si vzájemně můžeme pomoci k dalšími zviditelnění (mediálnní partner).


Náš kontakt:
Mgr. Michal Strnad
mstrnad@netsystemas.com

NETSYSTEM Int. a.s.
Holého 936/10, 460 01 Liberec - Staré město
IČO: 25401025
DIČ: CZ25401025