Správci skal
Teritoriální působnost vrcholových komisí
Zápisy z jednání vrcholových komisí
Sklad OVK Jiz.Luž.hory
Správce Spravované sektory Komise
1
Abt Asu Lukáš
Branecko
Branecko,
Severní Morava - ostatní sektory
Malý Rabštejn,
Vrbensko
Antoníček, Křížek, Vrbensko,
CVK
OVK Jeseníky a Rychlebské hory
2
Adamec Jan
Adršpašsko-teplické skály
Adršpašské skály,
OVK Broumovsko
3
Ambroz Václav
4
Aulický Michal
5
Babača Jiří
Severní Morava - ostatní sektory
Štramberk,
CVK
OVK Severní Morava
6
Bahník Miroslav
OVK Broumovsko
7
Bartošek Stanislav
Severní Morava - ostatní sektory
Potštátské skály, Černotín/Hluzov,
OVK Severní Morava
8
Bavor Jan
Ostatní sektory východních Čech
Budhovy kameny, Debrné - Bradlo, Indiánova Hrubá skála, Oblast 69 (Miletínské lázně), Ontário (Zdobín), Slučí kameny, Čertovy hrady,
9
Bechyně Kýsa Pavel
Novoborsko
Skály u Velenic,
Ostatní sektory Lužických hor
Skály na Jelením vrchu (Mařeničky),
OVK Labské pískovce
10
Beke Marian
Křivoklátsko
Skály u Chlumu u Rakovníka,
OVK Praha a střední Čechy
11
Belza Steebe Jiří
Kolínsko
Kořenické skály, Opatovický vrch,
OVK Praha a střední Čechy
12
Beláň Maroš Marek
Severní Morava - ostatní sektory
Kružberk,
OVK Severní Morava
13
Beneš Stanislav
Broumovské stěny
Slavenské skály, V horách, Velká plošina stěn, Za Machovským křížem,
OVK Broumovsko
14
Berndt Karel
CVK
OVK Dubské skály
OVK Praha a střední Čechy
15
Beňo Josef
Novoborsko
Čedičová skála u Arnultovic,
16
Beňo Ludvík
Novoborsko
Kašparák,
17
Blahůt Jan
Střední Povltaví
Bílá skála,
OVK Praha a střední Čechy
18
Blatný Jaroslav
OVK Moravské pískovce
19
Blecha Jíří
Křivoklátsko
Hlavatice, Hudlická skála, Na hřebenech, Přílepská skála, Skály v okolí Zbirožského zámku, Vraní skála, Černá skála, Čertova skála u Zbiroha (Čertovka), Žlutá skála u Sýkořic,
OVK Praha a střední Čechy
20
Bohuněk Pája Pavel
OVK Severozápadní Čechy
21
Both Lukáš
Skály u Písku
Lesácká oblast, Lipice, Skály na Sekyrce, Skály u Sulanova, Stará strana, Stínadelské skály,
22
Bouda Zdeněk
Skály na hřebeni Černé Studnice
Skály na hřebeni Černé Studnice,
Skály v údolí Jizery
Kozinec,
Skály v údolí Kamenice
Břidlicové věže, Hrad Návarov, Stěna nad Modrým potokem, Stěny nad tratí,
23
Boček Petr
Severní oblasti Českého Ráje
Bezděčínský hřeben,
OVK Jizerské a Lužické hory
24
Brych Jaromír
25
Brůžková Marie
CVK
OVK Jižní Čechy
26
Bulíř Tomáš
Skály u Křižan
Matoušova skála, Vajoletky,
27
Bílek Tomáš
Českobudějovicko
Kleť, Kluk,
OVK Jižní Čechy
28
Běhal Běhy Ondra
Kolínsko
Klepec, Kolín,
OVK Praha a střední Čechy
29
Bělina Karel
České středohoří
Baba a Kozí vrch, Studený masiv, Vaňov, Čima v Brné a okolí,
30
Březina Ilja
Jevišovická pahorkatina
Bílý kříž, Jevišovice u Znojma, Justýnka, Skalka u Rudlic, Skály u Svobodova mlýna a Kdousov, Vranovická skála,
31
Chaloupka Jiří
NP České Švýcarsko
Kyjovské údolí, Brtníky,
OVK Labské pískovce
32
Chalupka Luboš
33
Chmelík Čoud Jaromír
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
34
Chrpa Adam
OVK Prachov
35
Chrpa Jan
Kokořínsko
Blatečky, Planý a Kokořínský důl, Mšeno,
OVK Dubské skály
36
Cháb Martin
37
Chára Houba Jiří
České středohoří
Malá Veleň, Ptačí stěny a okolí, Vrabinec a okolí,
OVK Severozápadní Čechy
38
Cicvárek Jakub
OVK Hruboskalsko
39
Cihelna Oto
Kokořínsko
Želízy, Tupadly, Zimoř,
OVK Dubské skály
40
Cihelna st. Otto
CVK
OVK Dubské skály
41
Dostál Muf Tomáš
42
Doubrava Jiří
OVK Jizerské a Lužické hory
43
Drahoňovská Alena
44
Dupák Martin
Strakonicko
Radošovické skály,
OVK Jižní Čechy
45
Dvořák Petr
Novohradské hory
Hraniční kámen,
Skály u Prachatic
Skála pod Pískovým kamenem,
Českobudějovicko
Karvanice, Vyklestilka u Vyššího Brodu,
46
Dědek Bojsa Miroslav ml.
OVK Hruboskalsko
47
Dědič Richard
48
Emingr Stanislav
49
Feigl Stanislav
NP České Švýcarsko
Jetřichovice,
50
Fiala Tomáš
51
Ficek Josef
OVK Tisá
52
Flanderka Azbest Tomáš
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
53
Grebík Robin
54
Gromus Antonín
Šumpersko
Rabštejn, Dobřečov,
OVK Jeseníky a Rychlebské hory
55
Guttenberg Jiří
OVK Dubské skály
56
Hamak Richard
57
Hartmann Pavel
Ostatní sektory Českomoravské vrchoviny
Bohuňovské skály,
58
Havrda Bohdan
Loučovice
Luč,
Českobudějovicko
Kotek, Poněšické skály, Rájov,
OVK Jižní Čechy
59
Hein Oldřich
Plzeň - město
Radyně,
OVK Západní Čechy
60
Hejduk Květoslav
61
Hejtmánek Petr
62
Henke Pavel
České Švýcarsko
Chřibské hory, Skály u Kamenického Šenova, Skály u České Kamenice, Srbská Kamenice, Všemily, Vřesová dolina,
OVK Labské pískovce
OVK Dubské skály
63
Hezina Petr
Praha a okolí
Skály u Řeže,
OVK Praha a střední Čechy
64
Hlaváč Michal
Okolí Horního sedla
Kozí hřbety, Ostrý vrch,
Okolí Rynoltic
Skály u Rynoltic,
65
Hnilica Jiří
OVK Dubské skály
66
Hoblák Jan
67
Holub Petr
Skály u Písku
Jickovice,
OVK Jižní Čechy
68
Holík Tomáš
Hruboskalsko
Věžák,
69
Homolka Gomi Miloslav
70
Homolka Šoumen Pavel
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
OVK Hruboskalsko
71
Honzátko Pavel
72
Horký Milan
OVK Moravské pískovce
73
Hornych Václav
74
Horáček Ondřej
Okolí Horního sedla
Císařské údolí,
75
Houser Jaroslav
76
Hrkal Vlastislav
77
Hrubý Pavel
Adršpašsko-teplické skály
Teplické skály,
OVK Broumovsko
78
Hubka Zdeněk
Severní sektory Dubských skal
Obrok, Skály u Úštěku, Vlhošť a okolí,
OVK Dubské skály
79
Hurtík Milan
OVK Moravské pískovce
80
Hušek Jiří jr.
OVK Jizerské a Lužické hory
81
Hölzl Daniel
Ostatní sektory Labských pískovců
Děčínský Sněžník,
České středohoří
Tašov,
OVK Tisá
OVK Severozápadní Čechy
82
Hördler Tomáš
OVK Hruboskalsko
83
Janko Vladimír
84
Janíček Oto
Ostatní sektory západních Čech
Petrohradské bouldery, Petrohradské skály, Vlčí kopec,
85
Jedlička Miroslav
Prachovské skály
Hrdoňovice, Přivýšina,
OVK Prachov
86
Jesenský Ján
Skály v okolí Č. Krumlova
Barevná skála, Havraní skála, Nultý Špic,
87
John Petr
OVK Broumovsko
88
Jonák Pavel
OVK Českomoravská vrchovina
89
Jonáš Aleš
Skály na Mužském
Příhrazy,
90
Josefi Miroslav
91
Juda Jaroslav
Žďárské vrchy
Bílá skála, Devět skal, Drátník, Lisovská skála, Malínské skály, Milovské perničky, Pasecké skály, Pivovar, Pohledecké skály, Prosička, Rozštípená skála, Rybenské perničky, Skalky pod Devíti skalami, Tisůvka, Vávrova skála, Zkamenělý zámek, Černá skála, Čtyři palice, Štarkov, Štenice,
OVK Českomoravská vrchovina
CVK
92
Kamarád Pavel
Ostatní sektory Českomoravské vrchoviny
Skály v okolí Chotěboře,
93
Kebrt Miroslav
Beskydy
Godula,
OVK Severní Morava
94
Kilián Ondřej
OVK Českomoravská vrchovina
95
Kleštinec Martin
Skály v okolí Č. Krumlova
Domoradické skály,
OVK Jižní Čechy
96
Kofr David
OVK Jizerské a Lužické hory
97
Kohák Aleš
NP České Švýcarsko
Na Tokáni,
OVK Labské pískovce
98
Kolesa Tomáš
OVK Jizerské a Lužické hory
99
Konrád Zdeněk
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
100
Kopecký Václav
Posázaví
Dolní Posázaví,
OVK Praha a střední Čechy
101
Kostka Ludvík
Krušné hory
Kapucín - Liščí skály,
102
Koudelka Josef
Hruboskalsko
Borecké skály,
Severní oblasti Českého Ráje
Betlémské skály, Klokočské skály,
OVK Jizerské a Lužické hory
103
Koutský Prťka Jiří
Ostaš
Ostaš,
OVK Broumovsko
104
Kořenek Marián
Rychlebské hory
Skály v okolí Javorníku, Skály v okolí Žulové, Řeznické skály a okolí,
105
Koťátko Zdeněk
OVK Prachov
106
Krejcar Jan
Ostatní sektory Labských pískovců
Bělá,
107
Král Vojtěch
Severní sektory Dubských skal
Doksy,
OVK Dubské skály
108
Kubešová I
109
Kunzo Josef
Severní sektory Dubských skal
Roklice a Loubenský potok,
OVK Dubské skály
110
Kusko Jan
Severní oblasti Českého Ráje
Suché skály,
OVK Jizerské a Lužické hory
111
Kyncl Tomáš
112
Křivinka Papouš Filip
České středohoří
Budov, Mlynářův kámen,
OVK Severozápadní Čechy
113
Lachman Vít
OVK Prachov
114
Los Jiří
Ostatní sektory západních Čech
Svatošské skály,
OVK Západní Čechy
115
Ludvík Jan Honzin
Adršpašsko-teplické skály
Křížový vrch,
116
Lukačovič Petr
117
Lukeš Luk Petr
OVK Severní Morava
118
Líbal Roman
OVK Dubské skály
119
Mach Miroslav
OVK Broumovsko
120
Mai Petr
121
Mandák Martin
Praha a okolí
Slepucha u Černolic, Čertovy skály u Černolic,
OVK Praha a střední Čechy
122
Mandát Piňon Jindřich
Jesenicko
Okolí Bílé skály,
123
Martínek Jan
OVK Prachov
124
Martínek Luboš
Kokořínsko
Chudolazy, Beškov, Dražejov, Osinalice, Vidim, Rač, Tubož, Houska,
OVK Dubské skály
125
Maršíček Petr
OVK Jizerské a Lužické hory
126
Masner Jaromír
127
Masár Massy Jan
Krušné hory
Okolí Chlumecké kaple, Skály v okolí Oseka,
OVK Severozápadní Čechy
128
Matucha Jiří
Skály v okolí Č. Krumlova
Skály proti Dívčáku,
OVK Jižní Čechy
129
Matuška Slávek
Ostatní sektory Českomoravské vrchoviny
Vírské skály,
130
Matějec Miroslav
Severní oblasti Českého Ráje
Zbirohy,
131
Meier Miroslav
132
Meier Radek
Hruboskalsko
Centrální Skalák,
OVK Hruboskalsko
CVK
133
Mezera Algena František
Brdy
Jahodová hora, Jince, Jindřichova skála, Klobouček, Plešivec,
Ostatní sektory Českého krasu
Kotýz,
Posázaví
Kácov,
Střední Povltaví
Roviště, Čertovo kopyto, Skály u Pakosty, Solenice a Kamýcká přehrada, Skály u Velké, Lomy nad Velkou, Zvírotice, Lomy u hotelu Mana,
OVK Praha a střední Čechy
134
Mikuláš Radek
Kokořínsko
Zakšín,
Severní sektory Dubských skal
Skalská tabule,
OVK Dubské skály
135
Miloš Stanislav
OVK Severní Morava
136
Mlejnek Nedori Dalibor
Hruboskalsko
Vidlák,
OVK Hruboskalsko
137
Mlejnek Elvis Milan
138
Moravec David
Plzeňsko - jih
Vlčtejn,
OVK Západní Čechy
139
Motl Dalibor
Severní oblasti Českého Ráje
Drábovna,
140
Měkota Jakub
141
Nedbal Jiří
142
Nedvěd Zdeněk
Okolí Rynoltic
Janovice v Podještědí,
Ostatní sektory Lužických hor
Břidličný vrch, Klíč, Pustý zámek, Skály pod Rálskem (Vranovské skály), Skály u Rousínova, Tolštejn, Zlatý vrch,
Skály pod Luží
Krkavčí kameny, Křížová věž, Milštejn,
Skály pod Zeleným vrchem
Skály u Cvikova, Skály u Drnovce (Dutý kámen), Skály u Trávníku,
143
Nehasil David
144
Nehasil Vladislav
NP České Švýcarsko
Vysoká Lípa,
145
Nejedlý Vladislav
Hruboskalsko
Podtrosecká údolíčka,
146
Nepustil Jakub
Skály u Prachatic
Poustevna, Zelený vrch, Zábrdský mlýn,
OVK Jižní Čechy
147
Nestler Josef
OVK Severozápadní Čechy
148
Nežerka Píno Josef
Ostatní sektory Labských pískovců
Ostrov,
OVK Tisá
149
Novotný Václav
OVK Prachov
150
Novák Pavel
Kutnohorsko
Skály na Vrchlici u Kutné Hory,
Posázaví
Budčice, Bílá stěna,
OVK Praha a střední Čechy
151
Novák Petr
Plzeňsko - jih
Loupensko,
OVK Západní Čechy
152
Novák Zdeněk
Novoborsko
Ortel,
Skály u Radvánce
Havraní skály, Skály u samoty,
153
Novák(2) Pavel
OVK Českomoravská vrchovina
154
Náhlík Ivan
155
Obročník Jan
Hruboskalsko
Skalany,
156
Ondráček Zdeněk
Střední Povltaví
Mařenka,
OVK Praha a střední Čechy
157
Pacina Jan
158
Paul Jéňa Jan
159
Pavlík Dejv David
Brno a okolí
Babí lom, Skály u Říkonína, Sokolí skály,
160
Peroutka Vlastimil
OVK Labské pískovce
161
Petráň Zdenek
OVK Prachov
162
Pešta Robert
Broumovské stěny
Hvězda,
163
Pešík Péša Roman
OVK Praha a střední Čechy
164
Pilka Tomáš
OVK Jižní Morava
165
Pleticha Jan
Ostatní sektory Labských pískovců
Labské údolí - levý břeh, Labské údolí - pravý břeh,
OVK Labské pískovce
CVK
166
Ploch Jaroslav
Krušné hory
Pramenáč, Vlčí kámen,
České středohoří
Špičák u Mostu, Žižkovo údolí v Bílině,
167
Plunder Šíďák Michal
Javořická vrchovina
Bradlo, Hradisko, Mrhatina, Míchova skála, Štamberk a kamenné moře,
168
Pokorný Josef
169
Princ Pavel
České středohoří
Rač - Hradiště u Habří,
170
Procházka Aleš
OVK Broumovsko
171
Pucman Eduard
OVK Labské pískovce
172
Puš Jan
173
Pytela Pavel
OVK Jeseníky a Rychlebské hory
174
Reichl Michal
Hruboskalsko
Kozlov, Pohoř, Kacanovy,
175
Rosol Jiří
Ostatní sektory Labských pískovců
Tisá,
OVK Tisá
CVK
176
Rottenborn Marek
Plzeňsko - sever
Kozelka,
OVK Západní Čechy
CVK
177
Rozmajzl Jiří
Ostatní sektory Českého krasu
Koukolova hora, Malá Amerika, Velká Amerika,
Srbsko
Alkazar, Andělská stěna, Aniččina stěna, Blážina stěna, Lom na Chlumu, Matterhorn, Plotna, První stěna, Pupek, Skalka u silnice, Skála mezi Andělskou Stěnou a Šanovým Koutem, Skály ve spodní části údolí Kačáku, Skály vpravo od Štítku, Stěna kotlů, Tomáškův lom, Vlastina stěna, Červené skály, Šanův kout, Štítek,
Svatý Ján pod Skalou
Dušičková stěna, Ostatní sektory, Stěna pod křížem,
OVK Praha a střední Čechy
178
Rožek Michal
Moravské pískovce
Chřiby,
OVK Moravské pískovce
179
Rutar Jan
180
Rybák Jiří
Táborsko
Choustník,
OVK Jižní Čechy
181
Sedláček Antonín
182
Sedláček Tomáš
Moravské pískovce
Hostýnské vrchy,
OVK Moravské pískovce
183
Seifer Oldřich
CVK
OVK Moravské pískovce
184
Skýpala Vladimír
Moravské pískovce
Vsetínské vrchy,
OVK Moravské pískovce
185
Slanina Špek Petr
OVK Hruboskalsko
186
Slíva Martin
Ostatní sektory Českomoravské vrchoviny
Okolí Jihlavy,
187
Smejkal Jan
NP České Švýcarsko
Hřensko, Soutěsky,
188
Sojka Plagát Ondřej
Severní oblasti Českého Ráje
Skály na Sokolu,
189
Srp Jan
Brdy
Mrtnické skály,
190
Stanovský Jakub
Brdy
Babka,
OVK Praha a střední Čechy
191
Stavinoha Jiří
OVK Moravské pískovce
192
Strnad Pštrosák Vladislav
OVK Dubské skály
193
Strnad Zelenej Zdeněk
OVK Hruboskalsko
194
Studený Pavel
OVK Broumovsko
195
Střihavka Střihoun Vladimír
Kolínsko
Pašinka,
OVK Praha a střední Čechy
196
Suchopárek Párek Pavel
Krušné hory
Berschlova věžka, Bouldery u Bečova, Drobečci, Holubí skála, Eduardova skála, Haklova skála, Hasištejnské skály, Holubí skály (Zlatý kopec), Hornický kámen, Hroznětín, Jezerka, Jeřabina, Kalecké skály, Kamenička, Kočičí skály u Pyšné, Kryštofovy Hamry, Medvědí skála, Mezihoří, Peklo, Poustevnické skály, Sfingy u Měděnce, Skály 'Na Strašidlech', Skály na Jedláku, Skály nad Jezeřím, Skály u Horní Halže, Telčské údolí, Telšské údolí, Vejprtské skály, Vysoký kámen, Červenohrádecká obora,
Střední Poohoří
Himlštejn, Jakubova skála (Krkavčí stěna), Kadaňské bouldery, Kotvina, Perštejnské skály, Rašovice - Tummelstein, Skály u Malého Hrzína, Skály u Stráže nad Ohří, Skály u Černýše,
CVK
OVK Severozápadní Čechy
197
Svinařík Svinčo Milan
Krušné hory
Špičák u Krásného Lesa,
OVK Severozápadní Čechy
198
Svítek Vladimír
České středohoří
Velká Javorská,
199
Thon Jiří
Skály u Týna nad Vltavou
Kořenské skály,
200
Toman Saša
Krušné hory
Skalní město u Stříbrné,
201
Tomeš Karel
202
Tomáš Karel
203
Trefulka František
204
Tschunko Gerhard
Ostatní sektory Labských pískovců
Rájec,
OVK Tisá
205
Turek Jakub
206
Turpiš Karel
Ještědský hřeben
Ještědský hřeben,
207
Tučka Martin Martin
Ostatní sektory Českého krasu
Solvayovy lomy,
Posázaví
Prosečnické lomy, Zbořený Kostelec,
Praha a okolí
Branické skály, Divoká Šárka, Doksy, Lojzovka,
Skály u Kralup a v údolí Knovízského potoka
Hostibejk, Husova skála, Lobeč, Podlešínská jehla,
Střední Povltaví
Bohostice, Kozárovice, Nečín, Županovice, Hříměždice,
OVK Praha a střední Čechy
208
Tvrdík Libor
Praha a okolí
Holý vrch a Kozí hřbety,
209
Tůma Zelinář Pavel
České středohoří
Kreutzberk, Mravenec,
210
Urban Jakub
Skály na Kaplici
Mirkova skála, Sokolčí,
OVK Jižní Čechy
211
Vaník Zdeněk
Plzeňsko - sever
Polínský vrch,
OVK Západní Čechy
212
Vaníček Miroslav
Orlické hory
Jablonné nad Orlicí, Mladkov, Studenské skály,
CVK
OVK Orlické hory
213
Vančura Václav
214
Vaněk Petr
215
Viták Petr
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
216
Vlach Tomáš
CVK
OVK Prachov
217
Vodrážka Jiří
Novoborsko
Bílá paní, Skály u Sloupu, Skály u Svojkova,
OVK Jizerské a Lužické hory
218
Vogel Jiří
Šumpersko
Skály u Šumperku, Tři kameny u Libny, Bradlo,
OVK Jeseníky a Rychlebské hory
219
Volk Antonín
Adršpašsko-teplické skály
Skály,
OVK Broumovsko
220
Volák Vlastimil
Rokycansko
Skály na Žďáru u Rokycan,
OVK Západní Čechy
221
Vostřel Petr
222
Vyleťal Michal
OVK Severozápadní Čechy
223
Vyskočil František
Posázaví
Poříčí nad Sázavou (Lom v Měsíčním údolí),
OVK Praha a střední Čechy
224
Vítězník Martin
Praha a okolí
Prokopské údolí,
OVK Praha a střední Čechy
225
Vörös Ladislav
Bořeň
Jižní prostor, Severní prostor, Východní prostor, Západní prostor,
České středohoří
Zlatník,
OVK Severozápadní Čechy
226
Výtiska Vladimír
Ostatní sektory Lužických hor
Děvínské polesí - Hamr na Jezeře,
227
Waller Petr
Skály na Mužském
Kamenice, Plakánek, Příhrazská údolíčka, Sokolka, Valečov,
CVK
OVK Skály na Mužském
228
Weisser Pavel
Brno a okolí
Stránská skála,
Moravský kras
Josefovské údolí, Žleby,
OVK Jižní Morava
CVK
229
Wolf Vlk Vladimír
Moravský kras
Rudické propadání, Skály v údolí Říčky, Sloup a Holštejn,
CVK
OVK Jižní Morava
230
Wondráček Ivo
OVK Broumovsko
231
Zajan Ivan
České středohoří
Francká hora, Lukov,
232
Zavřel Marek
OVK Moravské pískovce
233
Zedník Miloslav
234
Zvířecí Miroslav
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
235
Čech Libor
Severní oblasti Českého Ráje
Kozákov (Proskalí),
OVK Jizerské a Lužické hory
236
Čepelka František
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
237
Čermák Čermy Martin
České středohoří
Merboltice,
238
Černický Radek
Okolí Horního sedla
Fellerovka, Horní skály,
Okolí Rynoltic
Skály u Jítravy,
239
Černota Jaroslav
Moravské pískovce
Vizovické vrchy,
OVK Moravské pískovce
240
Černý Pavouk Pavel
OVK Labské pískovce
241
Červa Jiří
Hruboskalsko
Hruboskalská údolíčka,
242
Červinka Milan
Ostatní sektory východních Čech
Škrovád,
243
Řepka Bohumil
OVK Jižní Čechy
244
Šedivý Jiří
Ostatní sektory východních Čech
Lom u Josefa, Lom ve Vlčí,
245
Šigut Miroslav
246
Šimek Jaroslav
247
Škop Jiří
CVK
OVK Broumovsko
248
Štumpf Jaroslav
Skály na Mužském
Drábské světničky,
249
Šťastný Jaroslav
OVK Dubské skály
250
Šťastný Šťáva Jiří
Severní oblasti Českého Ráje
Frýdštejn, Pantheon,
251
Živný Roman
CVK
OVK Jizerské a Lužické hory
252
Živný Roman
253
Žoldoš Zdenek
Prachovské skály
Prachovské skály,
OVK Prachov

 Kompletní výpis kontaktních údajů mají k dospozici jen registrovaní uživatelé po přihlášení se do systému.


Aktuální informace lezcům |  Aktuálně platná omezení lezení |  Databáze sektorů, skal a cest na území ČR |  Dokumenty ochrany přírody |  Galerie horolezců |  Horolezecká bibliografie |  Metodické video k údržbě skal |  Orgány ochrany přírody |  Pravidla lezení pro nepískovcové skály v ČR |  Pravidla lezení pro pískovcové skály v ČR |  Přehled údržby skal |  Sektory se zákazy lezení |  Sezónní omezení lezení |  Správci skal |  Srážky v sektorech za posledních 24 hodin |  Teritoriální působnost vrcholových komisí |  Zákazy MG na skalách ČR |  Zápisy z jednání vrcholových komisí |  Mobilní aplikace Skalní oblasti ČR



© Copyright 2004–2017 NETSYSTEM Int., a. s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu NETSYSTEM Int., a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru skalnioblasti.cz je NETSYSTEM Int, a. s., se sídlem Holého 936/10, 460 01 Liberec 1.

Informace o reklamních plochách na serveru Skalní oblasti ČR